ONLINE KAYIT KAMPANYASI

Online Kayıt Nasıl Oluşturulur?

samsunkombiservisi.com.tr sitemizin ana sayfasında Servis Kaydı Oluştur bölümü vardır. Burayı tıklayarak zorunlu alanları doldurmanız gerekmektedir. Doldurduktan sonra  Gönder bölümünü tıklıyorsunuz ve kaydınız direk sistemimize düşüyor. Sisteme düşen online kaydınız alınıyor ve ekiplerimiz tarafından talep ettiğiniz uygulamalar yapılıyor. Online Kayıt sistemimiz ücretsizdir!

 

Online Kayıt Oluşturana İndirim! Kampanyasının Detayları

·         Kampanyamız yalnızda online olarak oluşturulan kayıtlarda geçerlidir.

·         Kampanya gereği her marka model ve çeşitteki kombilerin arızalarının onarılması, bakımlarının yapılması talebinde bulunabilirsiniz.

·         Kampanyamız gereği müdahale edeceğimiz kombilerin garanti sürelerinin dolmuş olması gerekmektedir. (garantili ürünlere müdahale edemiyoruz)

·         Kampanyamız günün kesintisiz saatlerinde devam etmektedir.

·         Dilediğiniz gün ve zamanda online olarak kayıt oluşturabilirsiniz.

·         Online olarak oluşturulan kayıtlarda %10 indirim direk olarak uygulanmaktadır.

·         İndirim servis ücretinde geçerli değildir, yalnızca arıza onarımlarında ve bakım işlemlerinde geçerlidir.

·         Online oluşturduğunuz kayıtlar sistemimize otomatik olarak düşeceği için kayıt alınıp alınmadığı konusunda şüpheniz olmasın, tarafımızca sizlere en kısa sürede ulaşılacak ve randevu saati belirlenecektir.

·         Kampanyamız hizmet vermiş olduğumuz tüm bölgelerde geçerli olmaktadır. (Hizmet bölgelerimizi öğrenmek adına bizi arayabilirsiniz)

 

Kampanyamızdan yararlanmak için geç kalmış sayılmazsınız. Bu kampanyamız ile hem  telefonumuzu  arayarak dakikalarınızı kaybetmemiş oluyorsunuz hem de %10 sunulan indirimden yararlanmış oluyorsunuz. Bu nedenle de bu kampanyamızdan tüm tüketicilerimizin yararlanmasını bekliyoruz.

 

İhtiyaç duyduğunuz her durumda KOMSER Samsun Kombi Teknik Servisi olarak yapmış olduğunuz talepleri karşılamaktayız. Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler ve oluşturacağınız servis kaydı sayesinde taleplerinizi bizlere ileterek en kısa sürede geri dönüş elde edebilirsiniz. Kesintisiz destek hattımız 05326884686 üzerinden gerekli olduğu her durumda servisimize ulaşım sağlayarak hizmet talep edebilir ya da samsunkombiservisi.com.tr üzerinden servis çağrısı oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Samsun Kombi Servisi olarak 22 yıllık teknik servislik tecrübemizi sizlerle paylaşmak için hizmetinizdeyiz. Kombileriniz için  Atakum kombi servisi, ilkadım kombi servisi ve canik kombi servisi ile hizmetinizdeyiz. Garantili petek temizliği.

Amacımız , samsun kombi servisi olarak sizin sorununuz bizim  sorunumuz ilkesiyle hareket ederek , almış olduğumuz eğitimlerin ve deneyimlerimizin ışığında arkamızda güler yüzlü müşteriler bırakmak için en kısa sürede sorununuzu gidererek kıymetli  zamanınızı size ve sevdiklerinize bırakmaktır. 

2021 © Samsun Kombi Servisi