DEMİRDÖKÜM KOMBİ

 

ü                                                                                       

     Demirdöküm Kombi

s

s  Su ısıtma ve iklimlendirme sektörlerinde faaliyet gösteren ve 1954 yılında İstanbul’da kurulan Demirdöküm bu süre zarfında Türk sanayisinin gelişiminde önemli rol oynamıştır. Tüketicilerine her anlamda üstün kalite sunarak sektördeki kalitesini hızla ilerleten Demirdöküm kullanıcı sayısını da hızla arttırmaktadır. Isıtma sektöründeki birçok cihaz sistem ve hizmetlerine dayalı olarak Demirdöküm aracılığı ile tanışmış bulunmaktadır. Türkiyede ısıtma sektöründe servis ve satış noktarı bakımından Demirdöküm lider konumda gösterilmektedir. Ürünleri bakımından dünyada ve Türkiye’de uygunluk belgelerine sahip olan bir firmadır. 

 

S samsun Kombi Servisi KOMSER olarak Samsun il ve İlçelerinde tüm Demirdöküm marka kombilerinizin, bakım, arıza, petek ve tesisat temizliği hizmetlerini parça değişimlerinde 1 yıl garantili olarak yapıyoruz. Oluşan arızalarınızda cihazınıza ayrıca ücretsiz bakım da yapıyoruz Arkamızda bize referans olacak güler yüzlü müşteriler bırakmak için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

    İhtiyaç duyduğunuz her durumda Samsun Kombi Servisi KOMSER olarak yapmış olduğunuz talepleri karşılamaktayız. Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler ve oluşturacağınız servis kaydı sayesinde taleplerinizi bizlere ileterek en kısa sürede geri dönüş elde edebilirsiniz. Kesintisiz destek hattımız 05326884686 üzerinden gerekli olduğu her durumda servisimize ulaşım sağlayarak hizmet talep edebilir ya da samsunkombiservisi.com.tr üzerinden servis çağrısı oluşturabilirsiniz. 

 

    samsun demirdöküm kombi sevisi, ilkadım demirdöküm  kombi sevisi, atakum demirdöküm  kombi servisi, canik demirdöküm  kombi servisi, tekkeköy demirdöküm  kombi servisi, çarşamba demirdöküm  kombi servisi,  demirdöküm  kombi servisi, demirdöküm  kombi tamir samsun, demirdöküm  samsun kombi, demirdöküm kombi petek temizliği, samsun petek temizliği, samsun tesisat temizliği,samsun kaçak su tespiti,Kombi kart tamiri

Samsun Kombi Servisi olarak 22 yıllık teknik servislik tecrübemizi sizlerle paylaşmak için hizmetinizdeyiz. Kombileriniz için  Atakum kombi servisi, ilkadım kombi servisi ve canik kombi servisi ile hizmetinizdeyiz. Garantili petek temizliği.

Amacımız , samsun kombi servisi olarak sizin sorununuz bizim  sorunumuz ilkesiyle hareket ederek , almış olduğumuz eğitimlerin ve deneyimlerimizin ışığında arkamızda güler yüzlü müşteriler bırakmak için en kısa sürede sorununuzu gidererek kıymetli  zamanınızı size ve sevdiklerinize bırakmaktır. 

2021 © Samsun Kombi Servisi