KOMBİ TAMİRİ

KOMBİ TAMİRİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER! 

Kombileriniz evlerinizde yaşayan makinalardır. Bizler nasıl sağlık sorunları yaşıyorsak kombilerimizde ; çalışma şartları, elektrik ve su faktörü, kombinin yıllık bakımının yapılmaması,petek ve tesisat temizliğinin yapılmaması, metal yorgunluğu, tozlanma, kirlenme, yaz- kış metalin genleşmesi, ömrü dolan parçalar gibi nedenlerle arızalanırlar.

Tüm marka ve model kombi arızalarınızda KOMSER Samsun Kombi Servisi olarak yanınızdayız. İşimizi özenle yapıyoruz ve ailenizin yaşam alanı içerisinde yer alan kombilerinizi  sorunsuz olarak siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. 

Her iş için olduğu gibi profesyonel hizmet oldukça önemli bir konudur. Gaz yakıcı cihazlar olan kombilerimizde ise en küçük hata geri dönülmez problemlerin başlangıcı olabilir. Ayrıca can ve mal güvenliğiniz tehlikeye girebilir. Hâl böyle olunca da, her türlü müdahale, tamir ve bakım/onarım gibi işlemler büyük bir dikkat içerisinde yapılmalıdır.

Günümüzde bir çok kişinin evinde bulunan kombiler, bir çok farklı açıdan bizlere kolaylık sağlar. Fakat, en ufak arızada büyük sorunlar olmaması için doğrudan profesyonel bir müdahale gerektirir. Ya da, belli dönemler içerisinde mutlaka bakımlarını eksiksiz bir şekilde yapılması gerekir. Eğer, bu tür zamanlarda doğru firmaları tercih etmez ve yeterince bilgili, tecrübeli, alanında uzman kişilerden destek almazsanız çok farklı sorunlarla  karşılaşabilirsiniz.

KOMSER Samsun Kombi Teknik Servis olarak 22 yıllık Teknik servis tecrübemizi siz değerli müşterilerimize sunarken işimizin gerektirdiği tüm eğitimlerimizi almaya devam ediyoruz. Almış olduğumuz belge ve sertifikalarımız  sizlere vermiş olduğumuz değerin de bir göstergesidir.

Sizler de alanında uzman bir ekipten destek almak istediğinizde , kombi desteğini tamamen kapsamlı bir işleyiş içerisinde almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. KOMSER Kombi Teknik Servis . samsunkombiservisi.com.tr.  , 05326884686

Unutmayınız ki, kombi tamiri konusu ben bunuda yaparım anlayışıyla her ustanın yapabileceği bir iş değildir ve profesyonel müdahale gerektirir. Deneyim ve gerçek bilgi oldukça önemlidir. Kombiniz tamir edildiğinde yada Bakımı yapıldığında kombi servisi gider ama siz en sevdiklerinizle o ev de yaşamaya devam edersiniz. 

‘’Sizin Güvenliğiniz, Bizim Güvenliğimiz anlayışıyla işimizi yapıyor ve arkamızda mutlu ve gülen yüzler bırakmak için siz değerli müşterilerimizin yanında yeralıyoruz’’  

Tüm kombi arızalarınızda güvenli hizmet , doğru fiat için KOMSER Kombi Teknik Servisi ile samsunkombiservisi.com.tr adresinden iletişime geçip servis çağrısı oluşturabilir ya da günün her saati 05326884686 nolu servis telefonumuzdan randevu talep edebilirsiniz.

 

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

Ulaşım ve Arıza Tespit Bedeli:

Servisin kombideki arızayı bulmak ve raporlamak amacıyla size ayıracağı zaman ve yol masrafları için belirlenen ücrettir. Bu hizmetten sonra servis işçilik ve yedek parça bedellerini müşterimize teklif eder, onay alınmasa dahi, servis ulaşım ve arıza tespit bedelini hak eder. Arıza bizim değiştirdiğimiz bir parçadan ve üzerinden 1 yıl geçmemiş ve garanti dahilinde ise servis bu bedeli istemez.

Bakım Onarım İşçilik Bedeli:

Servisin cihaz üzerinde yapacağı işçilik bedelidir. Ücret Listelerinde tek tek bütün işlemlerin bedeli yetkili servisler baz alınarak piyasa koşullarına göre belirlenmiştir.

Yedek Parça Bedeli:

Servisin kullandığı yedek parçalar için üreticiler tarafından tavsiye edilen fiyatlar belirlenmiştir.

Yol Ücreti:

Büyükşehir belediyesi il sınırları dışına çıkıldığı zaman yapacağı fazladan yol bedelidir.

Servis kaydı oluşturulduktan sonra; Kombi servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimizi arayarak müsait olup olmadığını sorgular, eğer müşterimizin müsait ise ve evde reşit bir kişinin hazır bulunması durumunda servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde kombi tamir , kombi bakım onarım ve kombi petek ve tesisat temizliği işlemini yaparlar.

 

 

 

 

Samsun Kombi Servisi olarak 22 yıllık teknik servislik tecrübemizi sizlerle paylaşmak için hizmetinizdeyiz. Kombileriniz için  Atakum kombi servisi, ilkadım kombi servisi ve canik kombi servisi ile hizmetinizdeyiz. Garantili petek temizliği.

Amacımız , samsun kombi servisi olarak sizin sorununuz bizim  sorunumuz ilkesiyle hareket ederek , almış olduğumuz eğitimlerin ve deneyimlerimizin ışığında arkamızda güler yüzlü müşteriler bırakmak için en kısa sürede sorununuzu gidererek kıymetli  zamanınızı size ve sevdiklerinize bırakmaktır. 

2021 © Samsun Kombi Servisi