Hakkımızda

KOMSER Samsun Kombi Teknik Servisi olarak 22 yıllık teknik servislik tecrübemizi sizlerle paylaşmak için hizmetinizdeyiz.

Amacımız , sizin sorununuz bizim  sorunumuz ilkesiyle hareket ederek , almış olduğumuz eğitimlerin ve deneyimlerimizin ışığında arkamızda güler yüzlü müşteriler bırakmak için en kısa sürede sorununuzu gidererek kıymetli  zamanınızı size ve sevdiklerinize bırakmaktır. 

Sektördeki tüm yenilikleri takip ederek kendimizi teknolojiyle paralel olarak yeniliyoruz.Aynı zamanda bilginin saklı kalmaması gerektiğini prensip edinerek bu bilgi birikimimizi, önce personelimiz ile sonrada tüm müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

Firmamız kurulduğu günden itibaren ayırt etmeden tüm kombi  markalarına teknik servis hizmeti sunmaktadır. Değiştirdiğimiz orjinal yedek parçalara ve yaptığımız onarımlara firma olarak bir yıl garanti vermekteyiz. 

Teknik personelimiz konusunda uzman ve gerekli belgelere sahip kişilerden oluşmaktadır. 

Firma olarak, kombi  teknik servisi, kombi yedek parça temini, kombi tamir, kombi bakım, kombi onarım, kombi montaj, Petek ve tesisat temizliği hizmeti sunmaktayız.

HAYALİMİZ; Samsun da  dünya standartlarında hizmet verecek bir adres olmak için çalışmaya devam etmektir.

 

TECRÜBELİ, PROFESYONEL KADROMUZ İLE GÜVENİLEN VE ZAMANA ÖNEM VEREN BİR TEKNİK SERVİS OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

Samsun Kombi Servisi olarak 22 yıllık teknik servislik tecrübemizi sizlerle paylaşmak için hizmetinizdeyiz. Kombileriniz için  Atakum kombi servisi, ilkadım kombi servisi ve canik kombi servisi ile hizmetinizdeyiz. Garantili petek temizliği.

Amacımız , samsun kombi servisi olarak sizin sorununuz bizim  sorunumuz ilkesiyle hareket ederek , almış olduğumuz eğitimlerin ve deneyimlerimizin ışığında arkamızda güler yüzlü müşteriler bırakmak için en kısa sürede sorununuzu gidererek kıymetli  zamanınızı size ve sevdiklerinize bırakmaktır. 

2021 © Samsun Kombi Servisi