KOMBİ ÇALIŞMIYOR HATA VERİYORSA

 

Ev ve iş yerlerinde kullandığımız kombiler zamanla bozularbilir hatta arıza yapabilirler. Bugün sizlere kombiler neden çalışmaz, çalışmama sebebi nedir, ne yapabilirim gibi sorunlarınıza bu konuda cevap bulabileceksiniz.

Öncelikle Sigortanızın Ve Doğalgaz Vanasının Açık Cihazınızın Çalışır Olduğundan Emin Olun. Kombiniz Çalışıyor Ve Derecesi Bir anda Yükselip Arızaya Geçiyor İse Cihazın Altındaki 4 Tesisat Borusu + 1 Doğalgaz Borusu Olmak Üzere 5 Borudan Soldan 4 ve 5 inci Boru Üzerindeki Vanaların Açık Olduğundan Emin Olun.

Kombinizi Son Olarak Sigortasını Kapatın 5 Saniye Bekledikten Sonra Açın ve Cihaz Çalıştığında Cihazı Üstünde Bulunan Kontrol Panelinde Reset ( R ) ya da Şimşek Resmi Olan Bir Buton Olması Gerekiyor Ona Basarak Cihazınızı Resetleyin. 3 Kere Resetlemeyi denediğinizde de Aynı Hata İle Karşılaşıyor İseniz, Cihaza Müdahale İçin 05326884686 KOMSER Kombi Teknik Servis telefonunu Aramalısınız.Yada samsunkombiservisi.com.tr den servis çağrısı oluşturabilirsiniz.

Kombi Servisi Geldiğinde Muhtemel Değişmesi ya da Onarılması Gerekebilecek Parçalar.

  • Kombiniz Hiç Çalışmıyor İse Elektronik Kart Arızalı Olabilir Değişmesi yada Onarılması Gerekebilir.
  • Cihazınız Çalışıyor Ve Ateşlemiyor İse Fan Motoru, Hava Akış Anahtarı
  • Prosestat Arızalı olabilir. Değişmesi ya da Onarılması Gerekebilir.
  • Sirkülasyon Pompası (Devir Daim Pompası) Bloke Olabilir.
  • Sirkülasyon Pompası Bozuk Olabilir.
  • Kombinizin NTC, PTC, LimitTermostat Gibi Kombinizi Yüksek Sıcaklıktan ya da Alçak Basınçtan Korumak İçin Kullanılan Parçalardan Biri Arızalı Olabilir Değişmesi Gerekebilir Onarımı Yoktur.

 

 

Samsun Kombi Servisi olarak 22 yıllık teknik servislik tecrübemizi sizlerle paylaşmak için hizmetinizdeyiz. Kombileriniz için  Atakum kombi servisi, ilkadım kombi servisi ve canik kombi servisi ile hizmetinizdeyiz. Garantili petek temizliği.

Amacımız , samsun kombi servisi olarak sizin sorununuz bizim  sorunumuz ilkesiyle hareket ederek , almış olduğumuz eğitimlerin ve deneyimlerimizin ışığında arkamızda güler yüzlü müşteriler bırakmak için en kısa sürede sorununuzu gidererek kıymetli  zamanınızı size ve sevdiklerinize bırakmaktır. 

2021 © Samsun Kombi Servisi