BOSCH KOMBİ

 

 

 

BOSCH KOMBİ

Bosch Almanya da yaklaşık olarak 80 lokasyon ve dünya genelinde 60 ülkede temsil edilen bir markadır. Bosch marka bir vakıf şirketidir ve dolayısıyla finansal olarak özgür bir şekilde uzun vadede geleceğe yatırım yapabilen bir firmadır. 2012 yılında dünya genelinde hızlı gelişmeye yönelik 4,8 milyar avroluk yatırım yapmış olması dünya geneline örnek olmaktadır. Bosch şirketi 1886 yılında Robert Bosch tarafınan kurulmuştur.

Kurulum tarihinden itibaren Paris ve Londrada ilk büroları kurulmuştur. Almanya dışında yer almakla beraber bağlı olduğu 270 şirket daha bulunmaktadır. Günümüzde Bosch 50’den fazla ülkede faaliyet göstererek servis dağılımını sağlamaktadır. Şirketin 200’ü Almanya dışında, dünya çapında ise 260 merkezde üretimi sağlanmaktadır. Günümüzde Bocsh markası hızla yayılarak kullanıcıların belki de en çok tercih etme sebebi haline gelmiştir. Bu nedenle hızla büyümeye yol kat ederek araştırmacı ve gelişime ciddi boyutta yatırımlar sağlamaktadır. 1964 yılından itibaren şirketin çoğu hissesini Robert Bosch elinde barındırmaktadır.

samsun kombi servisi KOMSER olarak Samsun il ve İlçelerinde tüm BOCH marka kombilerinizin, Kombi bakım, Kombi arıza, Kombi petek ve tesisat temizliği hizmetlerini parça değişimlerinde 1 yıl garantili olarak yapıyoruz. Oluşan arızalarınızda cihazınıza ayrıca ücretsiz bakım da yapıyoruz . Arkamızda bize referans olacak güler yüzlü müşteriler bırakmak için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

 

İhtiyaç duyduğunuz her durumda samsun kombi servisi KOMSER olarak yapmış olduğunuz talepleri karşılamaktayız. Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler ve oluşturacağınız servis kaydı sayesinde taleplerinizi bizlere ileterek en kısa sürede geri dönüş elde edebilirsiniz. Kesintisiz destek hattımız 05326884686 üzerinden gerekli olduğu her durumda servisimize ulaşım sağlayarak hizmet talep edebilir ya da samsunkombiservisi.com.tr üzerinden servis çağrısı oluşturabilirsiniz. 

Samsun bosch kombi servisi , Atakum bosch kombi servisi, İlkadım bosch kombi servisi, Canik bosch kombi servisi, Tekkeköy bosch kombi servisi, Çarşamba bosch kombi servisi, Samsun klima servisi, samsun kaçak su tespiti

Samsun Kombi Servisi olarak 22 yıllık teknik servislik tecrübemizi sizlerle paylaşmak için hizmetinizdeyiz. Kombileriniz için  Atakum kombi servisi, ilkadım kombi servisi ve canik kombi servisi ile hizmetinizdeyiz. Garantili petek temizliği.

Amacımız , samsun kombi servisi olarak sizin sorununuz bizim  sorunumuz ilkesiyle hareket ederek , almış olduğumuz eğitimlerin ve deneyimlerimizin ışığında arkamızda güler yüzlü müşteriler bırakmak için en kısa sürede sorununuzu gidererek kıymetli  zamanınızı size ve sevdiklerinize bırakmaktır. 

2021 © Samsun Kombi Servisi