VESTEL KOMBİ

VESTEL KOMBİ

Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da en büyük teknoloji şirketleri arasında olan Vestel, 1984 yılında başlayan faaliyetlerini 1994 yılından beri Zorlu Holding bünyesinde sürdürüyor.Vestel bugün bünyesindeki 16'sı yurt dışında olmak üzere toplam 23 şirketle tüm dünyaya tüketici elektroniği, beyaz eşya, dijital ürünler, bilgi teknolojileri, LED aydınlatma ve savunma alanlarında geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.Vestel City’de yıllık 30 milyon cihaz üretim kapasitesine sahip olan Vestel, Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu 2015 sıralamasında Vestel Elektronik ile 11’inci, Vestel Beyaz Eşya ile 26’ncı sırada yer alıyor. Ar-Ge gücü ve inovasyona verdiği önemle dünyaya teknoloji ihracı konusunda Türkiye’nin simge gücü konumunda olan Vestel, dünya standartlarındaki üretim anlayışı, yenilikçi ve kaliteli ürünleri ve sahip olduğu vizyonla sadece Türkiye’de değil, global arenada da pazarı yönlendiren güçlü bir oyuncu profili çiziyor.Türkiye’nin teknoloji alanındaki lider markası Vestel, Türkiye’nin dijitalleşme sürecinde üstlendiği öncülük rolünü de güçlendirerek devam ettiriyor. Tüm ürünlerinde Akıllı Ev (Smart Home) entegrasyonunu başarı ile tamamlayan Vestel, akıllı yaşamı evlerden şehrin her alanında çözüm üretebilecek bir yapıya dönüştürmek için çalışmalarını sürdürüyor.

 

samsun kombi servisi KOMSER olarak Samsun il ve İlçelerinde tüm VESTEL marka kombilerinizin, Kombi bakım, arıza, Kombi petek temizliği hizmetlerini parça değişimlerinde 1 yıl garantili olarak yapıyoruz. Oluşan arızalarınızda cihazınıza ayrıca ücretsiz bakım da yapıyoruz . Arkamızda bize referans olacak güler yüzlü müşteriler bırakmak için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

İhtiyaç duyduğunuz her durumda samsun kombi servisi KOMSER olarak yapmış olduğunuz talepleri karşılamaktayız. Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler ve oluşturacağınız servis kaydı sayesinde taleplerinizi bizlere ileterek en kısa sürede geri dönüş elde edebilirsiniz. Kesintisiz destek hattımız 05326884686 üzerinden gerekli olduğu her durumda servisimize ulaşım sağlayarak hizmet talep edebilir ya da samsunkombiservisi.com.tr üzerinden servis çağrısı oluşturabilirsiniz.

 

Samsun VESTEL kombi servisi , Atakum VESTEL kombi servisi, İlkadım VESTEL kombi servisi,Canik VESTEL kombi servisi, Tekkeköy VESTEL kombi servisi, Çarşamba VESTEL kombi servisi, samsun klima servisi, samsun kaçak su tespiti

Samsun Kombi Servisi olarak 22 yıllık teknik servislik tecrübemizi sizlerle paylaşmak için hizmetinizdeyiz. Kombileriniz için  Atakum kombi servisi, ilkadım kombi servisi ve canik kombi servisi ile hizmetinizdeyiz. Garantili petek temizliği.

Amacımız , samsun kombi servisi olarak sizin sorununuz bizim  sorunumuz ilkesiyle hareket ederek , almış olduğumuz eğitimlerin ve deneyimlerimizin ışığında arkamızda güler yüzlü müşteriler bırakmak için en kısa sürede sorununuzu gidererek kıymetli  zamanınızı size ve sevdiklerinize bırakmaktır. 

2021 © Samsun Kombi Servisi