VIESSMANN KOMBİ

Viessmann Kombi:  

Viessmann 1971 yılında Almanya’da kurulmuştur. 2,2 milyarlık cirosu ve 3 kuşak olarak Prof. Martin Viessmann’ın yönettiği bir firmadır. Viessmann’da toplamda 11.500 kişi çalışıp firmaya katkı sağlamaktadır.  Dünya çapında 120 satış bürosunun bulunmasının yanı sıra yaklaşık 11 ülkede de 22 üretim merkezi bulunmaktadır ve 74 ülkelerde de satış organizasyonu bulunan büyük bir firmadır. Yukarıda da belirtmiş olduğumuz cironun %56 sı ihracattan elde ediliyor.

1994 yılında Türkiye’de %100 olarak Alman sermayesi ile başlatılmıştır.  Bulunan şirket merkezileri; İstanbul, Bursa, Ankara, Antalya, İzmir, Samsun, Kayseri ve Konya illerinde müdürlükleri mevcut olmaktadır. Geçmişten günümüze çalışmalarını hızlı şekilde devam ettirerek kullanıcılarını her zaman memnun etmeyi amaçlamaktadır. Kullanıcılarına olan sorumluluğunun bilincinde olup çalışma kadrosu ile iletişimi ve çalışma azmi Viessmann markasının en bilindik özellikleri arasındadır.

 

Samsun kombi servisi KOMSER olarak Samsun il ve İlçelerinde tüm VİESSMANN marka kombilerinizin, Kombi bakım, Kombi arıza, Kombi petek temizliği hizmetlerini parça değişimlerinde 1 yıl garantili olarak yapıyoruz. Oluşan arızalarınızda cihazınıza ayrıca ücretsiz bakım da yapıyoruz . Arkamızda bize referans olacak güler yüzlü müşteriler bırakmak için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

İhtiyaç duyduğunuz her durumda KOMSER Samsun Kombi Teknik Servisi olarak yapmış olduğunuz talepleri karşılamaktayız. Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler ve oluşturacağınız servis kaydı sayesinde taleplerinizi bizlere ileterek en kısa sürede geri dönüş elde edebilirsiniz. Kesintisiz destek hattımız 05326884686 üzerinden gerekli olduğu her durumda servisimize ulaşım sağlayarak hizmet talep edebilir ya da samsunkombiservisi.com.tr üzerinden servis çağrısı oluşturabilirsiniz. 

Samsun VİESSMANN kombi servisi , Atakum VİESSMANN kombi servisi, İlkadım VİESSMANN kombi servisi,Canik VİESSMANN kombi servisi, Tekkeköy VİESSMANN kombi servisi, Çarşamba VİESSMANN kombi servisi, VİESSMANN kombi servisi,samsun klima servisi,samsun kaçak su tespiti.

 

 

Samsun Kombi Servisi olarak 22 yıllık teknik servislik tecrübemizi sizlerle paylaşmak için hizmetinizdeyiz. Kombileriniz için  Atakum kombi servisi, ilkadım kombi servisi ve canik kombi servisi ile hizmetinizdeyiz. Garantili petek temizliği.

Amacımız , samsun kombi servisi olarak sizin sorununuz bizim  sorunumuz ilkesiyle hareket ederek , almış olduğumuz eğitimlerin ve deneyimlerimizin ışığında arkamızda güler yüzlü müşteriler bırakmak için en kısa sürede sorununuzu gidererek kıymetli  zamanınızı size ve sevdiklerinize bırakmaktır. 

2021 © Samsun Kombi Servisi