BUDERUS KOMBİ

Buderus Kombi:  

Teknoloji deneyimine sahip Almanya’da 1731 yılında demir üretimiyle beraber hayata geçirilen Buderus günümüzde de servis hizmetini hızla devam ettirmektedir. 1825 yıllarında tecrübesi ile ısıtma sektörüne adımını atarak bu alandaki sektörünü hızla geliştirmiştir. Soğutma, ısıtma ve havalandırma gibi sistemler sunmaktadır. Kullanıcı ihtiyaçlarını her türlü karşılayarak çevre uyumu ve fonksiyonel çalışmaları ile kullanıcıların tercih sebebi olan kombi markası arasındadır. Servis ağının toplamda müşterilerine verdiği hizmet sayısı 30.000 telefon anketidir. Durum böyle olunca marka olarak üst seviyelere sahip olan firmaların başında gelmektedir. Ayrıca Buderus kombiler servis organizasyonları arasında dünyanın en iyi servis ödülünü almaya hak kazanmıştır.

 

Samsun Kombi Servisi KOMSER olarak Samsun il ve İlçelerinde tüm BUDERUS marka kombilerinizin, Kombi bakım, Kombi arıza, Kombi petek temizliği hizmetlerini parça değişimlerinde 1 yıl garantili olarak yapıyoruz. Oluşan arızalarınızda cihazınıza ayrıca ücretsiz bakım da yapıyoruz . Arkamızda bize referans olacak güler yüzlü müşteriler bırakmak için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

İhtiyaç duyduğunuz her durumda Samsun kombi servis KOMSER olarak yapmış olduğunuz talepleri karşılamaktayız. Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler ve oluşturacağınız servis kaydı sayesinde taleplerinizi bizlere ileterek en kısa sürede geri dönüş elde edebilirsiniz. Kesintisiz destek hattımız 05326884686 üzerinden gerekli olduğu her durumda servisimize ulaşım sağlayarak hizmet talep edebilir ya da samsunkombiservisi.com.tr üzerinden servis çağrısı oluşturabilirsiniz. 

Samsun BUDERUS kombi servisi , Atakum BUDERUS kombi servisi, İlkadım BUDERUS kombi servisi,Canik BUDERUS kombi servisi, Tekkeköy BUDERUS kombi servisi, Çarşamba BUDERUS kombi servisi, kombi servisi, samsun klima servisi, kaçak su tespiti

 

Samsun Kombi Servisi olarak 22 yıllık teknik servislik tecrübemizi sizlerle paylaşmak için hizmetinizdeyiz. Kombileriniz için  Atakum kombi servisi, ilkadım kombi servisi ve canik kombi servisi ile hizmetinizdeyiz. Garantili petek temizliği.

Amacımız , samsun kombi servisi olarak sizin sorununuz bizim  sorunumuz ilkesiyle hareket ederek , almış olduğumuz eğitimlerin ve deneyimlerimizin ışığında arkamızda güler yüzlü müşteriler bırakmak için en kısa sürede sorununuzu gidererek kıymetli  zamanınızı size ve sevdiklerinize bırakmaktır. 

2021 © Samsun Kombi Servisi