OCAK DÖNÜŞÜMÜ

 

Yuvanızın sıcaklığı  sürsün diye KOMSER Samsun Kombi Teknik Servis olarak Doğalgaz Dönüşüm işlerinizi siz değerli müşteriler için en kısa sürede yapıyoruz.

set üstü ocak doğalgaz dönüşümü:

 

Aileler yıllardır kullandıkları ya da yeni satın aldıkları ocak, şofben, fırın, soba gibi cihazları doğal gaz kullanabilmek adına değiştirmek istememektedir. 

Taleplerin yoğun olması nedeniyle dünya genelinde yapılan bir çalışma ile çeşitli aparat ve ekipmanlar üretilmiş ve tedarikçi firmalara ulaştırılmıştır. Doğal gaz sektöründe faaliyet gösteren teknik servis ekipleri tedarikçi firmalar aracılığıyla temin ettikleri bu ufak aparkatları uygun bölümlere monte ederek sistemi kullanılabilir hale getirmektedirler.

Dönüşüm İşlemi Hangi Cihazlarda yapılır

Pek çok mutfak cihazında mümkün olan dönüşüm işlemini yalnızca ocak, şofben gibi cihazlarda düşünmek hizmet ağını sınırlamaktan öteye geçmeyecektir. Hangi marka olursa olsun ocaklar, fırınlar, kuzineler, pasta börek fırınları, set üstü ocakları, çay kazanları, piliç çevirme cihazları, döner makineleri doğal gaza dönüştürülebilmektedir. Bu bakımdan cihazları atmak yerine tüm kullanıcılar dönüşüm işlemine tabi tutarak bu noktada ihtiyaçlarını karşılayabilmekte. 

ocak memesi nasıl değişir?

Ülkemizde yaşam şartlarının iyileşmeye başlamasıyla birlikte pek çok aile doğal gazlı evlere geçiş yapmıştır. Kimisi evine doğal gaz sistemi döşemeyi tercih ederken kimisi de doğrudan doğal gaz ısıtma sistemi ile çalışan evleri tercih etmiş eski evinden getirdiği eşyalarda tüp kullanmak durumunda kalmıştır.

Bu sorunun önüne geçerek ufak değişikliklerle hemen her cihazın doğal gazla çalışabilir duruma getirilmesi şüphe yok ki bu konuda talebi bulunan aileleri memnun etmiştir. Evlerinizde mutfağınızda kullandığınız cihazları sırf bu nedenden dolayı çöpe atmak zorunda değilsiniz. Ocak dönüşümü işlemindeki mantıkla hemen hemen aynı mantıkla tüm cihazlar doğal gaz uyumlu hale getirilebiliyor.

ocak doğalgaz tüp dönüşümü

Fırın Ocak Doğalgaz Dönüşümü Nasıl Yapılır Evlerde kullanılan ocakların olmazsa olmazlar arasında bulunması ve temel beslenme ihtiyacını karşılama adına mecburi kullanımlar içermesi nedeniyle her evde ya da ortamda ocaklara rastlamak mümkün. Mutfak ocaklarını doğal-gazlı evinizde tüple kullanmaya devam etmek zorunda değilsiniz. 

 

Ufak masraflar yaparak dönüşüm işlemi yapan profesyonel bir firmadan yardım aldığınız takdirde kısa bir zaman dilimi içerisinde işlem tamamlanacak hemen hemen tüm cihazları doğal gazla kullanabilir hale geleceksiniz. Ocak dönüşümü işleminde mutlaka profesyonel kurumlardan yardım alınmalıdır. Dönüşüm işlemleriniz için samsunkombiservisi.com.tr den servis çağrısı açtırabilir yada 05326884686 numaralı servis telefonundan randevu alabilirsiniz.

Samsun Kombi Servisi olarak 22 yıllık teknik servislik tecrübemizi sizlerle paylaşmak için hizmetinizdeyiz. Kombileriniz için  Atakum kombi servisi, ilkadım kombi servisi ve canik kombi servisi ile hizmetinizdeyiz. Garantili petek temizliği.

Amacımız , samsun kombi servisi olarak sizin sorununuz bizim  sorunumuz ilkesiyle hareket ederek , almış olduğumuz eğitimlerin ve deneyimlerimizin ışığında arkamızda güler yüzlü müşteriler bırakmak için en kısa sürede sorununuzu gidererek kıymetli  zamanınızı size ve sevdiklerinize bırakmaktır. 

2021 © Samsun Kombi Servisi