KART TAMİRİ

Kombi Kartı Neden Yanar?

Sıklıkla karşılaştığımız kombi kart arızası, kombilere koruyu bir elektrik devresi olan trafoların takılmamasından kaynaklanan kombi ana kartları arızalarıdır. Kombinize regülatör taktırarak elektriğin aşırı gelmesi veya az gelmesi gibi problemlerde kombinizin ana kart arızası yapmasını engellemiş olursunuz.

Elektrik akımını engelleyici bir cihaz kombi elektrik girişine takılmadığında ülkemizde elektrik salınımlarının fazla olması nedeniyle cihazların çektiği aşırı yada çok düşük akım nedeniyle evinizin içindeki elektrikli ev aletleri bozulabiliyor. Bunların içinde kombi kart sistemi’de bulunmaktadır. Kesinlikle koruyucu cihazları ve akım düzenleyici cihazları  takmanız gerektiğini KOMSER Kombi Teknik Servis olarak siz değerli müşterilerimize  hatırlatmak isteriz.

Kombi marka ve model gözetmeksizin tüm kombi arızalarınızda olduğu gibi samsunkombiservisi.com.tr adresinden servis çağrısı açtırabilir yada 05326884686 nolu servis telefonumuzdan arayarak randevu alabilirsiniz.

 

Samsun Kombi Servisi olarak 22 yıllık teknik servislik tecrübemizi sizlerle paylaşmak için hizmetinizdeyiz. Kombileriniz için  Atakum kombi servisi, ilkadım kombi servisi ve canik kombi servisi ile hizmetinizdeyiz. Garantili petek temizliği.

Amacımız , samsun kombi servisi olarak sizin sorununuz bizim  sorunumuz ilkesiyle hareket ederek , almış olduğumuz eğitimlerin ve deneyimlerimizin ışığında arkamızda güler yüzlü müşteriler bırakmak için en kısa sürede sorununuzu gidererek kıymetli  zamanınızı size ve sevdiklerinize bırakmaktır. 

2021 © Samsun Kombi Servisi